Enjektör EGR Temizliği

Enjektör EGR temizliği tüm araçlarda performans artışı için önem taşır. Egzozdan dışarı atılan gazlar zaman içinde geçtiği sistem ve borular üzerinde kurum etkisi yaratır. Zamanla partiküller boru duvarlarına yapışır ve tıkanmaya kadar giden olumsuz sonuçlar ortaya çıkar. Bu türden olumsuzluklarla mücadele etmek için EGR valfi düzenli aralıklarla temizliğe tabi tutulmalıdır. Yanma odalarında bulunan enjektör ve supaplar, yakıtın yanması ve aracın çalışması ile birlikte yoğun duman etkisine maruz kalır. Buna bağlı olarak iç yüzeylerde kurum oluşumu görülür. Bakım ve temizlik konusuna gereken önem verildiği zaman, araçların bu sistemleri temiz olur. Böylece araç performansında önemli bir yükselişten söz etmek mümkün olur.

Enjektör EGR Temizliği

EGR Partikül Temizleme

EGR partikül temizleme işleminde 3 bin watt kapasiteli bir rezistans kullanılır. Yaklaşık olarak 20 dakika kadar ısıtılan suyun 85 derecede olmasına özen gösterilir. Temizlik özelliği bulunan ilaç suya ilave edilir ve bir motor desteği ile aspire edilir. Bu sayede gerekli temizliğin yapılması sağlanmış olur. Eğer temizlik konusuna gerekli önem verilmezse tıkanmaların daha ileri boyutta sorunları ortaya çıkar. Borularda ve partikül filtresinde bulunan kirlerden kurtulmak için bu yöntem kullanılır. Gerekli temizliğin yapılmasına bağlı olarak aracın çalışma performansında ve verimliliğinde önemli artış görülür.

EGR Partikül Temizleme

Dizel EGR Valfi Temizliği

Dizel EGR valfi temizliğikonusunda servisimizden yardım alabilir ve daha profesyonel bir hizmetten istifade edebilirsiniz tıkanıklıkları açmak ve sorunları çözmek açısından kullandığımız yüksek teknolojiler bu konuda siz müşterilerimize önemli avantajlar sağlayacaktır. Ekipmanlarımız yüksek kaliteli olduğu gibi uzman ekiplerimiz deneyimli çalışmalarla her zaman yanınızdadır. Düzenli ve tertipli temizlik buna bağlı olarak araç performansının artışı yapmış olduğumuz çalışmalarla kendini gösterir. Oldukça donanımlı ve yüksek ekipman kalitesine sahip olan iş istasyonlarımız, her türlü detaylı temizlik konusunda ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Periyodik bakımlar, onarım çözümleri ve parça değişimi noktasında servisimizin hizmet standartlarına güvenebilirsiniz.

Dizel EGR Valfi Temizliği
Hemen Ara Yol Tarifi
X